Mamy konkurs!
Zaprojektuj uniform dla naszych pracowników!

Jesteś studentem lub absolwentem kierunku artystycznego? Jeśli tak, mamy dla Ciebie wspaniałą wiadomość! Zapraszamy Cię do udziału w konkursie na projekt uniformu pracownika Portu Łódź w dwóch odsłonach – letniej i zimowej, dedykowanych dla Pań, jak i dla Panów. Szukamy ludzi z pasją, którzy kochają projektować i wkładają całe serce w swoje prace. Co zrobić by wziąć udział w konkursie? Po pierwsze należy być studentem lub absolwentem wyższej szkoły artystycznej na kierunkowym wydziale. Po drugie mieć pomysł, dużo chęci i kreatywne spojrzenie na to, jak powinien wyglądać taki służbowy strój z uwzględnieniem wygody pracowników i kolorów identyfikacji wizualnej Centrum. Po trzecie – złożyć swój projekt do 12 listopada br. włącznie w Punkcie Info zlokalizowanym w Atrium (obok sklepu IKEA) i…. czekać na wyniki! 

Uwaga! Każdy twórca składający swoją pracę konkursową, musi także wypełnić i przesłać na adres konkurs@sngevent.pl zgłoszenie konkursowe zawierające projekt uniformu zgodny z wytycznymi Regulaminu, oświadczenie potwierdzające autorskie wykonanie projektu, oświadczenie o zapoznaniu się z treścią Regulaminu i  akceptacją jego zapisów oraz dane kontaktowe. 

Spośród złożonych do nas projektów wybierzemy dwa finałowe, które wezmą udział w głosowaniu internautów na fanpage’u Portu Łódź. Nasza społeczność na Facebooku będzie oddawać głosy na wybraną pracę od 13 do 15 listopada, do południa, a my jeszcze tego samego dnia o godzinie 18:00 ogłosimy na naszym profilu zwycięzcę! 

Twórca zwycięskiego projektu otrzyma od nas nagrodę – Kartę Podarunkową do sklepów Portu Łódź na kwotę 1 000 zł oraz możliwość uszycia na zlecenie Centrum zaprojektowanych przez siebie strojów. Nagrodę przekażemy uroczyście 20 listopada o godzinie 13:00 w Atrium Centrum. 

Regulamin do pobrania
Oświadczenia do pobrania