Witamy z powrotem w naszym Centrum!

Port Łódź – jak funkcjonujemy?

Zgodnie z decyzją Premiera RP z dnia 29 stycznia br. od 1 lutego przywrócone zostaje funkcjonowanie wszystkich sklepów w centrach handlowych niezależnie od asortymentu i powierzchni. Klienci Portu Łódź mogą zatem ponownie dokonywać u nas kompleksowych zakupów, oczywiście przy zachowaniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa. W naszym Centrum otwarta pozostaje także strefa restauracyjna, która zgodnie z podjętą przez rząd decyzją nadal realizuje zamówienia tylko z dowozem. 


LIMITY OSÓB 

Port Łódź wyposażony jest w system liczenia osób przebywających na terenie Centrum. Pozwoli nam to na bieżąco kontrolować liczbę Klientów znajdujących się w obiekcie. Także na witrynach sklepowych dostępne będą informacje dotyczące limitu Klientów w konkretnym lokalu. Przestrzeganie dozwolonej liczby osób w sklepach leży w gestii naszych najemców, którzy dostosowują na bieżąco funkcjonowanie swoich lokali do aktualnej sytuacji. Obecnie w każdym sklepie może przebywać maksymalnie 1 osoba na 15 m2 - w sklepach powyżej 100 m2  i 1 osoba na 10 m2 - w sklepach do 100 m2

GODZINY DLA SENIORÓW

Od 1 lutego br. nie będą już obowiązywać godziny dla Seniora.

SALA ZABAW

Sala zabaw Port Łódź Junior wciąż pozostaje nieczynna – zapraszamy jednak rodziców wraz z dziećmi na plac zabaw zlokalizowany w Atrium, obok sklepu IKEA. Plac dezynfekowany jest przez naszą ekipę sprzątającą dwa razy dziennie.

KLUB FITNESS – FIT FABRIC

Na terenie Portu Łódź znajduje się klub FitFabric, na tę chwilę klub pozostaje zamknięty do odwołania.

DBAMY O BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczeństwo Klientów i współpracowników jest dla nas priorytetem. W związku z tym uważnie i na bieżąco monitorujemy sytuację, a podejmowane działania opieramy na zaleceniach pochodzących od odpowiednich władz lokalnych.

Przy każdym wejściu do naszego Centrum, a także w korytarzach prowadzących do toalet zlokalizowane są dystrybutory z płynem do dezynfekcji rąk. W wielu sklepach Portu Łódź ( m.in. Empik czy apteka Super-Pharm) dostępne są maseczki. Pamiętajmy – maseczki zakrywające nos i usta są absolutną koniecznością! Nosimy je wszyscy, dbając o wspólne dobro! Na terenie Portu Łódź na bieżąco prowadzone są wzmożone prace porządkowe, nasze ekipy sprzątające prowadzą też zintensyfikowaną dezynfekcję przestrzeni wspólnych. 

O bezpieczeństwo sanitarne dbają również we własnym zakresie nasi najemcy, w każdym sklepie dostępny jest płyn do dezynfekcji lub rękawiczki. W Porcie Łódź znajdują się szerokie pasaże, dzięki którym Klienci mogą komfortowo utrzymywać zalecaną odległość między sobą nawet w przypadku oczekiwania w kolejce do sklepu. Natomiast parking na ponad 5 tysięcy miejsc gwarantuje zawsze dostępne miejsce na pozostawienie samochodu (nawet co drugie miejsce).


Piktogram - Dystans
 
Stosujemy zasadę bezpiecznej odległości – minimum 2 metry.
Piktogram - Maski
 
Do centrum zapraszamy Cię w zakrywającej nos i usta masce.
Piktogram - Dezynfekcja
 
Zapewniamy dostęp do płynu dezynfekującego do rąk.
Piktogram - Karta
 
Zachęcamy do płatności bezgotówkowych.
Piktogram - Limit osób

 
Zachowujemy ograniczenia w liczbie klientów w sklepach, restauracjach i na poczcie.