Port Łódź – jak funkcjonujemy?

W związku z decyzją Premiera RP z dnia 6 listopada br. związaną z ograniczeniem działalności obiektów handlowych informujemy, że od 7 do 29 listopada część lokali w Porcie Łódź pozostaje zamknięta. Zgodnie z Rozporządzeniem rządu na terenie obiektów handlowych otwarte pozostać mogą sklepy spożywcze, apteki, drogerie, punkty usługowe, sklepy z żywnością dla zwierząt domowych, księgarnie oraz sklepy budowlane. Otwarta pozostaje także strefa restauracyjna, która zgodnie z podjętą przez rząd decyzją, realizuje zamówienia tylko na wynos i z dowozem.  

Aktualny status otwartych sklepów znajduje się poniżej. Prosimy jednak o potwierdzenie otwarcia konkretnych lokali bezpośrednio z nimi.

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość w obecnej sytuacji. Uważnie i na bieżąco monitorujemy sytuację, a podejmowane działania opieramy na zaleceniach pochodzących od odpowiednich władz lokalnych. Bezpieczeństwo naszych Klientów i współpracowników jest dla nas priorytetem.

Lista otwartych sklepów w Porcie Łódź (obowiązuje od 20 listopada br.):

Apteka Super-Pharm
Bel-Pol
Berlin Döner Kebap 
– na wynos
Canal+
Cukiernia Sowa 
– na wynos
Dla Spania
Empik
Five'o'clock
Flügger Farby
Fryzjerek
Galeria Alkoholi
Inmedio
Kantor
Kakadu
Kęsy 
– na wynos
KFC 
– na wynos
Leroy Merlin
mBank
Media Markt 
– Punkt Odbioru Zamówień i Usług
Myjnia samochodowa
Orange
Paris Optique
Pasmanteria Wojtek
Play
Plus
Poczta
Pralnia Panda
Rajskie Jadło 
– na wynos
Republika Burgera 
– na wynos
Rossmann
RTV Euro AGD
– Punkt Odbioru Zamówień
Sephora
– Punkt Odbioru Zamówień, odbiór w ciągu dwóch godzin od momentu dokonania zamówienia
Sklepik Szwedzki IKEA
Solo Pizza 
– na wynos
Świat Książki 
T-Mobile
Vision Express 
Wasabi Sushi 
– na wynos
Yves Rocher 
– możliwość zamówienia telefonicznego i bezpłatna dostawa do domu (+48 667 177 551)
Ziaja

LIMITY OSÓB W SKLEPACH

W sklepach o powierzchni do 100 mkw. przebywać może 1 osoba na 10 mkw., dla sklepów powyżej 100 mkw. obowiązuje limit 1 osoby na 15 mkw. Przestrzeganie limitów ilości Klientów leży w gestii naszych najemców, którzy dostosowują na bieżąco funkcjonowanie swoich lokali do aktualnej sytuacji.

GODZINY DLA SENIORÓW

Zgodnie z rozporządzeniem, od poniedziałku do piątku w aptece Super-Pharm, na poczcie oraz w drogeriach obowiązują godziny dla seniorów. Oznacza to, że w dni powszednie w tych sklepach w godzinach 10:00 – 12:00  zakupów dokonują tylko osoby powyżej 60 roku życia. W weekendy godziny dla seniorów nie obowiązują. 

SALA ZABAW

Sala zabaw Port Łódź Junior wciąż pozostaje nieczynna – zapraszamy jednak rodziców wraz z dziećmi na plac zabaw, zlokalizowany w Atrium, obok sklepu IKEA. Plac dezynfekowany jest przez naszą ekipę sprzątającą dwa razy dziennie. 

KLUB FITNESS – FIT FABRIC

Na terenie Centrum Handlowego Port Łódź znajduje się klub FitFabric, na tę chwilę klub zawiesza swoją działalność i pozostanie zamknięty do odwołania.

DBAMY O HIGIENĘ!

Przy każdym wejściu do naszego Centrum, a także w korytarzach prowadzących do toalet zlokalizowane są dystrybutory z płynem do dezynfekcji rąk. W Atrium Portu Łódź (przy sklepie IKEA) zlokalizowany jest ponadto maseczkomat – w razie potrzeby możemy zakupić w nim nową maseczkę. Pamiętajmy – maseczki zakrywające nos i usta są absolutną koniecznością! Nosimy je wszyscy, dbając o wspólne dobro! Na terenie Portu Łódź na bieżąco prowadzone są wzmożone prace porządkowe, nasze ekipy sprzątające prowadzą też zintensyfikowaną dezynfekcję przestrzeni wspólnych.


dystans
 
Stosujemy zasadę bezpiecznej odległości – minimum 2 metry.
maska
 
Do centrum zapraszamy Cię w zakrywającej nos i usta masce.
dezynfekcja
 
Zapewniamy dostęp do płynu dezynfekującego do rąk.
karta
 
Zachęcamy do płatności bezgotówkowych.
Reotwarcie - Limit osób

 
Zachowujemy ograniczenia w liczbie klientów w sklepach, restauracjach i na poczcie.