8 kwietnia 2023

Dinopark

Dinozaury w Porcie Łódź

Czy wiesz kiedy na Ziemi żyły dinozaury? Jak długo zamieszkiwały naszą planetę i jak wyginęły? Jak duży był największy z nich? A jaki najmniejszy? Co jadły? Jakie miały kształty?

Jeżeli chcesz dowiedzieć się tego, i jeszcze więcej, na temat tych prehistorycznych stworzeń, zabierz swoja rodzinę i przyjaciół do Dinoparku w Porcie Łódź! Zapraszamy Was już od soboty 8 kwietnia na wystawę wybudowaną specjalnie dla naszego centrum przy ul. Pabianickiej 245.

Dinoworld to wyjątkowa wystawa animatronicznych dinozaurów w rzeczywistych rozmiarach, z prawdziwymi teksturami i kolorami. To niepowtarzalna okazja, aby usłyszeć jak ryczą dinozaury i poczuć jak oddychają. To frajda i źródło wiedzy dla małych i dużych! Przyjdź i poznaj najbardziej niesamowite i zagadkowe stworzenia, jakie kiedykolwiek chodziły lub latały nad Ziemią.

Dinopark to miejsce, gdzie dzieci mogą się bawić, a rodzice odpoczywać. Na małych Odkrywców czekają okrągłe trampoliny, basen z piłeczkami, labirynt, mini auta, piaskownica ze szczątkami dinozaurów, duża huśtawka, laboratorium z małymi dinozaurami, dinozaur do ujeżdżania, a wkrótce – duży dmuchaniec.

Zapewniamy rozrywkę w najbardziej komfortowych i najbezpieczniejszych warunkach. Wszystkie atrakcje posiadają niezbędne europejskie certyfikaty bezpieczeństwa. Musisz tylko pomyśleć o dobrym nastroju!

Nasz dinopark jest otwarty dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowych. Dla małych dzieci - wstęp bezpłatny. Wpadaj do nas, dino świat już czeka! Pokaż na mapie

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Sobota 10.00 – 21.00
Niedziela 10.00 – 20.00

Bilet można kupić przy wejściu na wystawę lub na stronie internetowej.

A po zwiedzaniu zapraszamy do naszego centrum na małe co nieco. ROOAARR!

Restauracje