Urodziny

w Port Łódź Junior!

Spraw, aby urodziny Twojej Pociechy były wyjątkowe i niepowtarzalne, aby goście zapamiętali ten bal na długo! Zorganizuj imprezę w naszej podwodnej sali zabaw Port Łódź Junior!

Dwupiętrowa ośmiornica–zjeżdżalnia, basen wypełniony po brzegi kulkami, ogromny statek, małpi gaj i zaginione drogocenne skarby! To wszystko czeka na Was w świecie morskiej głębiny w Port Łódź Junior. Dwie godziny urozmaiconej zabawy i animacji z wykwalifikowanym personelem, brokatowe tatuaże, warkoczyki, malowanie buziek i wiele innych atrakcji czeka na Wasze Maluchy. A po szalonych harcach zapraszamy do strefy restauracyjnej do specjalnie udekorowanego urodzinowego kącika dziecięcego na tort i poczęstunek 😊

Na urodziny zapraszamy dzieci w wieku 3-10 lat w niedziele niehandlowe oraz święta - zawsze wtedy, gdy Port Łódź jest zamknięty. Do Waszej wyłącznej dyspozycji pozostaje zarówno sala zabaw, jak i strefa restauracyjna.

W celu dokonania rezerwacji lub uzyskania większej ilości informacji prosimy o kontakt z Organizatorem: Elżbieta Spychała, e-mail: biuro@embassy.com.pl lub telefonicznie pod nr 797 127 775.

Regulamin

Oferta urodzinowa