19 czerwca 2024

Wyprzedaż w Porcie Łódź


Najlepszy czas na zakupy

-20%, -30%, -50%, a nawet -70% od ceny regularnej! Kto z nas nie lubi takich okazji?! Dlatego wyprzedaż letnia do doskonały moment na zakupy. Uzupełnij swoją letnią garderobę, poszukaj uniwersalnych rzeczy, które posłużą przez cały rok, postaw na jakość i dobre materiały – teraz kupisz je taniej!

Najlepsze miejsce na zakupy

Port Łódź to najlepsze miejsce na letnie wyprzedaże. 150 sklepów pod jednym dachem, ponad 80 sklepów z modą, w tym szeroki wybór w: Reserved, H&M, CCC, największym w Łodzi Sinsay, jedynym w regionie C&A czy Kappahl, pełnym modowych perełek TK Maxx czy HalfPrice.

Wyprzedaż także w sklepach z wyposażeniem wnętrz, w tym oczywiście jedynej w naszym regionie IKEA.

Sprawdź wybrane promocje w naszych sklepach. Na miejscu jest ich jeszcze więcej!

PROMOCJE

Do tego największy parking (5100 miejsc!), świetny dojazd (droga S8 z południa, S14 z północy), liczne kawiarnie i restauracje sprawią, że zakupy u nas to będzie czysta przyjemność. Więcej o naszych udogodnieniach.

Rodzice – pamiętajcie o naszej sali zabaw Port Łódź Junior, w której dzieci bawią się pod opieką animatorów, podczas gdy Wy macie spokojnie czas na zakupy oraz o Sport Stacji, która jest pełna aktywności na świeżym powietrzu dla całej rodziny.

Przypominamy też, że do 14 lipca na Patio Portu Łódź działa Strefa Kibica – transmisje wszystkich meczów na żywo i powtórki od samego rana na dużym ekranie.