Rodzinne all inclusive

Na nowy rok szkolny

Jest takie miejsce, w którym kupicie wszystko, co potrzebne na nowy rok szkolny, a przy okazji zostanie jeszcze z Wami wakacyjny luz i frajda. Zapraszamy do Portu Łódź!

Szkolne zakupy w pocie czoła, pośpiech i zmęczenie? My mówimy stanowcze nie! Bo ostatnie dni lata to czas na spotkania z dawno niewidzianymi przyjaciółmi i możliwość spędzenia wspólnego czasu z rodziną, kiedy wszyscy wracamy do domu po koloniach, wczasach i obozach. Sprawdźcie, czego teraz właśnie potrzebujecie.

Co dla Was mamy w Porcie Łódź

Ale nie samymi zakupami Port żyje. Jesteście rodzicami dziecka do lat 10? Sala zabaw Port Łódź Junior to coś dla Was. 2 godziny zabawy pod opieką animatorek za 10 zł. Czy w tym czasie  wybierzecie się na najlepszą latte w Porcie czy ogarniecie w spokoju rzeczy do wyprawki – wybór należy do Was.

Pamiętajcie o bezpłatnej Sport Stacji. Jest to zielona przestrzeń za budynkiem centrum, którą stworzyliśmy, by aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu całą rodziną. Miasteczko rowerowe (hulajnogi też mile widziane), drewniany tor przeszkód, boiska, minigolf – korzystajcie z tego, że dni są jeszcze długie i koniecznie odwiedźcie Sport Stację podczas wizyty w Porcie.

Co jeszcze w pakiecie?

  • świetny dojazd i parking, na którym zawsze znajdziecie miejsce ✅

  • Strefa Restauracyjna i kultowa Restauracja IKEA ✅

  • modna fryzura na nowy rok szkolny ✅

  • smaczne przekąski do śniadaniówki ✅

  • rozrywka dla naszego pupila w strefie treningowej po rodzinnych zakupach ✅

  • , czyli kino na świeżym powietrzu na wieczór ✅