Poszukujemy pracownika!

Poszukujemy pracownika!

Stanowisko Doradca KlientaOpublikowano 11 kwi 2022 Firma CHANGE dynamicznie się rozwija i aktualnie jest obecna na 3 kontynentach, w 15 różnych krajach. W Change Lingerie doceniamy Twoje naturalne piękno. Dla nas każda Kobieta jest wyjątkowa, bo jest sobą!Oddając w Twoje ręce nasze produkty nie dyktujemy Ci jak ma wyglądać kobiece ciało. Gwarantujemy za to spełnienie potrzeb wszystkich Kobiet!Jesteśmy marką, która dąży do bycia najbardziej rozpoznawalną w profesjonalnym doborze bielizny. Dlatego poszukujemy ludzi ambitnych, którzy chcą dzielić z nami ten sukces.

▻ Chcesz mieć realny wpływ na rozwój firmy?
▻ Ważna jest dla Ciebie jasna ścieżka awansu zawodowego?
▻ Zależy Ci na ciągłym podnoszeniu kompetencji?Jeśli 3x odpowiedziałeś TAK to znaczy, że szukamy właśnie Ciebie!Aplikuj na stanowisko Doradcy Klienta w CH Port ŁódźOferujemy:
- jasne ścieżki rozwoju stanowiskowego,
- atrakcyjny system premiowy oraz bonusy na produkty firmowe,
- bogaty pakiet szkoleniowy stanowiący realne wsparcie,
- unikatową kulturę i atmosferę oraz pracę z ludźmi zaangażowanymi w rozwój marki.Twoje obowiązki:
- aktywna sprzedaż oraz profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych produktów,
- dbałość o bardzo dobry wizerunek, funkcjonowanie i wystrój Salonu,
- budowanie trwałych relacji na naszymi Klientami.Nasze oczekiwania:
- doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klienta,
- życzliwości innym, uczciwości i uśmiechu na co dzień,
- ambicji i nastawienia na wspólne osiąganie sukcesów,
- dążenia do nieustannego podnoszenia swoich kompetencji.Prosimy o wysyłanie CV na adres: rekrutacja@changepoland.comUprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.Prosimy o załączenie do zgłoszenia następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacyjnych dla potrzeb tej jak i przyszłych rekrutacji przez Administratora Danych Osobowych Change of Scandinavia Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi 90-753 przy ul. Żeligowskiego 4/6. Oświadczam, że wszelkie dane osobowe zamieszczone w tym CV zostały podane przeze mnie dobrowolnie. Przyjmuję do wiadomości, że Administrator dla potrzeb przyszłych rekrutacji będzie przetwarzać moje dane osobowe przez okres jednego roku od dnia pozyskania niniejszego oświadczenia. Ponadto potwierdzam, że zostałem poinformowany o tym, że mam prawo do żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, żądania ograniczenia przetwarzania danych lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych o ile prawo na to zezwala oraz o prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego.