Goodie

Karta Stałego Klienta Port Łódź

Wyjątkowe promocje czekają na klientów centrum handlowo-rozrywkowego Port Łódź! Tylko z Kartą Stałego Klienta skorzystasz z atrakcyjnych promocji i kuponów rabatowych. Będziesz otrzymywać powiadomienia o zniżkach i wyjątkowych wydarzeniach na terenie centrum. Te, oraz wiele innych korzyści możesz zyskać zakładając kartę w bezpłatnej aplikacji goodie. Wystarczy pobrać goodie na smartfon i w zakładce „Karty” stworzyć własną kartę Port Łódź. 

Na tym nie koniec korzyści, jakie zyskasz instalując goodie! Nowoczesna aplikacja oraz wygodna strona internetowa www.goodie.pl to wygodne, aktualne źródło informacji o promocjach i kuponach rabatowych najpopularniejszych sklepów w całej Polsce. W goodie z łatwością porównasz ceny i przejrzysz gazetki największych sieci handlowych. Otrzymasz powiadomienia PUSH o promocjach swoich ulubionych marek i dedykowane użytkownikom zniżki oraz kupony rabatowe. A także oferty dostosowane do Twojej lokalizacji i preferencji. Z goodie nie ominie Cię żadna okazja i oszczędzisz więcej podczas codziennych zakupów. W aplikacji możesz przechowywać wszystkie swoje karty lojalnościowe, zbierać pieczątki i odbierać nagrody.

Zabierz goodie na zakupy online, aby odkryć jeszcze więcej korzyści. Robiąc zakupy w sklepach internetowych możesz skorzystać z programu cashback, czyli otrzymać zwrot części wydatków. Cashback łączy się z kuponami rabatowymi i promocjami na goodie, dzięki czemu oszczędzasz podwójnie. Goodie to najlepszy przyjaciel każdego łowcy okazji!

Co zyskujesz z kartą?

Dzięki karcie PORT ŁÓDŹ uzyskacie stały dostęp do ofert specjalnych, promocji oraz wydarzeń organizowanych w centrum. Będziecie mieli również możliwość dodawania do „ulubionych” firm oraz okazji, które najbardziej Was interesują.

Z karty PORT ŁÓDŹ możecie skorzystać w każdym momencie – dostępna jest całodobowo w Waszych telefonach, a jej rejestracja zajmuje mniej niż minutę.

Jak założyć kartę?

Wystarczy, że pobierzecie ze Sklepu Google Play lub App Store bezpłatną aplikację zakupową goodie. Po jej uruchomieniu należy kliknąć ikonę „karty”, wybrać kartę PORT ŁÓDŹ i postępować zgodnie z instrukcją.

Wirtualna karta zawsze w telefonie i bez dodatkowych plastików w portfelu ;)

Więcej o karcie