Nastrój się na święta!

Zbliżają się wielkimi krokami... Czy czujesz już tę atmosferę w powietrzu?

I dlatego proponujemy: zacznij świętować już dziś i ciesz się z każdej chwili przedświątecznej magii. Takie chwile się pamięta!  

Bez względu na to, czy wpadasz do nas na spotkanie i zdjęcia z Mikołajem, rodzinne warsztaty, piernikową latte, czy odwiedzasz nas, aby ten klimat zabrać ze sobą do domu z zapachem cynamonowej posypki, choinką czy też wymarzonym prezentem – poczuj to JUŻ TERAZ!

Spójrz, co dla Ciebie przygotowaliśmy:

🎅🏻 Spotkania i zdjęcia z Mikołajem. To już nasza tradycja! W okresie 6-23 grudnia przywitaj się siwobrodym Mikołajem, takim samym, jak zawsze. W tym roku zaprosiliśmy do współpracy profesjonalnego fotografa, a zdjęcia będą dostępne dla Was w wersji online. Niezapomniana pamiątka jest w zasięgu ręki 😊 Sprawdź szczegóły

🤳🏻 Zimowe selfie – Kraina Królowej Lodu, Pluszowy Renifer, a może Zaśnieżone Kamieniczki w Blasku Księżyca – poznaj niezwykłe przestrzenie idealne do zdjęć. Cyk i pamiątka gotowa! Kiedy? 1-24 grudnia!

🗓️ Ale, ale… to jeszcze nie wszystko! Zobacz nasz kalendarz adwentowy i otwieraj z nami codziennie kolejne okienko – szczegóły.

Kochani, czekamy na Was! Bądźcie z nami w ten piękny, przedświąteczny czas!