Dekorator Salonu MEDICINE

Sklep: Medicine
Stanowisko:
 Dekorator salonu
Opublikowano: 8 listopada 2023

Nie możesz patrzeć na nijakie ekspozycje? Wiesz, że kupuje się oczami? Masz dobry gust i poczucie estetyki? Mamy dla Ciebie propozycję.

Dołącz do Medicine - najbardziej kreatywnej marki modowej w Polsce!

Twórz ją u podstaw, zajmując się sklepem jak swoim drugim domem!

Dekorator Salonu MEDICINE | Łódź Port

Twoje zadania:

  • Odpowiadasz za atrakcyjną ekspozycję, zgodną ze standardami Medicine

  • Dbasz, by ubrania były zawsze dostępne dla Klientów

  • Śledzisz trendy VM i prowadzisz szkolenia dla zespołu

  • Dzielisz się z Klientami wiedzą na temat produktów i kolekcji specjalnych

Nasze oczekiwania:

  • Masz doświadczenie na stanowisku VM/dekoratora w branży modowej i lubisz dzielić się wiedzą

  • Przekładasz analizy i wyniki na atrakcyjną ekspozycję

  • Znasz trendy i posiadasz wysoko rozwinięte poczucie estetyki

  • Dogadujesz się z ludźmi i lubisz pracować w zmiennym otoczeniu

Zapewniamy:

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjny system premiowania

  • Profesjonalne szkolenia firmowe i możliwość rozwoju

  • Grafik dopasowywany do potrzeb

  • Wsparcie zgranego zespołu

  • 40% rabatu na produkty Medicine w salonach

  • 35% rabatu na produkty zakupione online

  • Kartę MultiSport

  • Ubezpieczenia grupowe oraz Pracowniczy Program Emerytalny PPE

  • Opiekę medyczną w Lux Med na preferencyjnych warunkach

  • Dostęp do platformy do nauki języków obcych

W Medicine nie liczą się wiek, płeć, doświadczenie, wyznanie czy poglądy polityczne. Dla nas ważna jest pasja. Wierzymy w Ciebie i czekamy na Twoje zgłoszenie. Widzimy Cię u nas!

Odezwiemy się do wybranych osób. Nie czekaj, zgłoś się już dziś!