Przyjazny psom


Port Łódź przyjazny psom
Zakupy na czterech łapach

Z myślą o naszych czworonożnych pupilach stworzyliśmy na terenie zewnętrznym naszego Centrum profesjonalną strefę treningową, w której właściciele psiaków mogą bezpłatnie przez cały rok aktywnie spędzać czas ze swoimi podopiecznymi. Umożliwiamy wejście z pupilem do budynku Portu Łódź.

Pamiętajcie, że pies najlepiej czuje się na świeżym powietrzu, spacerze i aktywnej zabawie. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że zdarzają się sytuacje, kiedy psiaka po prostu nie możemy zostawić samego w domu lub nasz przyjaciel akurat podróżuje z nami w samochodzie, a my chcemy dokonać zakupów. Co zrobić z psem? Nie zostawiajmy swoich pupili samych w autach, nie przywiązujmy ich też do słupków przy Centrum! Możecie odwiedzić nas wspólnie.

Każdy czworonożny gość Portu Łódź na terenie Centrum musi być na smyczy oraz mieć założony kaganiec. Za swojego psa bierzemy odpowiedzialność - sprzątamy po nim i pilnujemy! Woreczki na psie „wypadki” odebrać można bezpłatnie w Punkcie Informacyjnym przy sklepie IKEA. Odbierzecie tam także miseczkę na wodę (miski dostępne także w Sport Stacji przy minigolfie). Psy ras figurujących w wykazie ras agresywnych, przyjętych Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 28.04.2003, oraz mieszańcy tych ras nie mogą być wprowadzane na teren Centrum. Na teren Centrum mogą być wprowadzane psy wyłącznie przez osoby pełnoletnie. Zabrania się wprowadzania Psów na schody ruchome.

Wejście z psiakiem do poszczególnych sklepów jest kwestią indywidualnej decyzji każdego z najemców. Lokale, w których psiaki są mile widziane oznaczone są specjalną naklejką. Ze swoim pupilem można też wejść do naszej strefy restauracyjnej. Specjalnie z myślą o właścicielach psów, którzy chcą zjeść posiłek w towarzystwie swojego czworonożnego przyjaciela wydzieliliśmy na foodcourcie dedykowaną dla nich część.
 
Po zakupach pora na chwilę przyjemności dla pupila. Zapraszamy na „plac zabaw” dla psów zlokalizowany na terenach rekreacyjnych Centrum (z tyłu sklepu IKEA) oraz do sklepu Kakadu po smakołyki dla zwierzaka.😊

Poznajcie historię Puzona z Bałut, który odwiedził Port Łódź:

Lista lokali, gdzie można wejść z psem:

4F
A&A
Apart
Bel-Pol
Berlin Doner Kebap
Bershka
Bytom
C&A
Calzedonia
Carry
Carwash
CCC
Change Lingerie
Coccodrillo
Costa Coffee
Cropp
Dealz
Deichmann
DlaSpania
Dom Mody Skórska
Domańscy
Douglas
Ecco
Empik / So Coffee!
Esotiq
Etam
Eurofirany
Evenemen
Fryzjerek
Gatta
Gattaia&Vanilla
Grycan
Grycan przy IKEA
H&M
HalfPrice
Homla
House
Inmedio
Intimissimi
Itaka
Jack&Jones
Kakadu
KappAhl
Kazar
Kęsy
KFC
KIK
Kodano
La La studio
LaVard
Lee Wrangler
Leroy Merlin
Makalu
Media Markt
Medicine
Mohito
Monnari
New Balance
New Yorker
Ochnik
Olimp
Orange
Panda
Pandora
Parfois
Paris Optique
Pasmanteria
Pawo
Pepco
Play
Plus GSM
Poczta Polska
Pull&Bear
Puma
Rainbow Tours
Rajskie Jadło
Republika Burgera
Reserved
RTV EURO AGD
Ryłko
Samsung
Selene Materace
Sephora
Sinsay
Sizeer
Solar
Solo Pizza
Sony Centre
Sports Direct
Stradivarius
Super-Pharm
Swiss
Świat Książki
Tatuum
Tedi
Teleakces / Virgin Mobile
Time Trend
TK Maxx
T-Mobile new
Top Secret & Friends
Triumph
TUI Poland
Venezia
Villaro
Vistula
W.Kruk
Wasabi Sushi Atrium
Wasabi Sushi Foodcourt
Wittchen
Wojas
Wólczanka
Wyjątkowy Prezent
Yes
Yves Rocher
Z Pieca Rodem
Zara
Ziaja