Przyjazny psom


Port Łódź przyjazny psom
Zakupy na czterech łapach

Z myślą o naszych czworonożnych pupilach stworzyliśmy na terenie zewnętrznym naszego Centrum profesjonalną strefę treningową, w której właściciele psiaków mogą bezpłatnie przez cały rok aktywnie spędzać czas ze swoimi podopiecznymi. Teraz poszliśmy o krok dalej umożliwiając wejście z pupilem do budynku Portu Łódź.

Pamiętajcie, że pies najlepiej czuje się na świeżym powietrzu, spacerze i aktywnej zabawie. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że zdarzają się sytuacje, kiedy psiaka po prostu nie możemy zostawić samego w domu lub nasz przyjaciel akurat podróżuje z nami w samochodzie, a my chcemy dokonać zakupów. Co zrobić z psem? Nie zostawiajmy swoich pupili samych w autach, nie przywiązujmy ich też do słupków przy Centrum! Teraz możecie odwiedzić nas wspólnie.

Każdy czworonożny gość Portu Łódź na terenie Centrum musi być na smyczy oraz mieć założony kaganiec. Za swojego psa bierzemy odpowiedzialność - sprzątamy po nim i pilnujemy! Woreczki na psie „wypadki” odebrać można bezpłatnie w Punkcie Informacyjnym przy sklepie IKEA. Psy ras figurujących w wykazie ras agresywnych, przyjętych Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 28.04.2003, oraz mieszańcy tych ras nie mogą być wprowadzane na teren Centrum. Na teren Centrum mogą być wprowadzane psy wyłącznie przez osoby pełnoletnie. Zabrania się wprowadzania Psów na schody ruchome.

Wejście z psiakiem do poszczególnych sklepów jest kwestią indywidualnej decyzji każdego z najemców. Lokale, w których psiaki są mile widziane oznaczone są specjalną naklejką. Ze swoim pupilem można też wejść do naszej strefy restauracyjnej. Specjalnie z myślą o właścicielach psów, którzy chcą zjeść posiłek w towarzystwie swojego czworonożnego przyjaciela wydzieliliśmy na foodcourcie dedykowaną dla nich część.
 
Po zakupach pora na chwilę przyjemności dla pupila. Zapraszamy na „plac zabaw” dla psów zlokalizowany na terenach rekreacyjnych Centrum (z tyłu sklepu IKEA) oraz do sklepu Kakadu po smakołyki dla zwierzaka.😊

Poznajcie historię Puzona z Bałut, który odwiedził Port Łódź:

Lista lokali, gdzie można wejść z psem:

4F
Apart
Apteka Super-Pharm
Berlin Döner Kebap
Bershka
Big Star
BIKE MOTO
Calzedonia
Canal+ Platforma
Change Lingerie
Costa Coffee
Cropp
Deichmann
Dom Jubilerski A&A
Dom Mody Skórska
Empik
Esotiq
Etam
Fashion Sense
Fryzjerek
Gatta
Homla
House
In Medio
Intimissimi
Itaka
Jack&Jones
Jubiler Domańscy
KAKADU
KappAhl
Kazar
Lee Warangler
Leroy Merlin
Lux Baby
Media Markt
Medicine
Mohito
New Yorker
Ochnik
Orange
Orsay
Pandora
Parfois
Paris Optique
Pepco
Promod
Rainbow
Selene Materace
Sinsay
Sizeer
Solar
Stradivarius
SWISS
Tatuum
Teleakces
Time Trend
T-mobile
Top Secret
Triumph
Vegemania
Vision Express
Vistula
W.KRUK
Wasabi Sushi
Wittchen
Wojas
Wólczanka
YES
Yves Rocher
Ziaja