Biblioteka Miejska logo

Biblioteka Miejska

Wpływamy do Portu!

W pilotażowym programie Biblioteki Miejskiej w Łodzi, działalność zaczyna punkt biblioteczny w Porcie Łódź. Jesteśmy otwarci codziennie (z wyjątkiem niedziel). W poniedziałki i od środy do soboty w godz. 12.00-19.00. We wtorki punkt otwiera się wcześniej, ale jest czynny krócej: godz. 10.00-16.00.

Przygotowaliśmy dla Was miejsce, w którym nie tylko będzie można wypożyczać książki, ale również wybierać pośród pełnej gamy zajęć i warsztatów dla dzieci, dorosłych i całych rodzin. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie!

W naszej ofercie oprócz atrakcji książkowych, mamy zaplanowane także zajęcia plastyczne i rękodzielnicze, jak crafty zero waste – gdzie  będziemy uczyć się nadawać przedmiotom drugie życie i zwiększać naszą świadomość o zrównoważonym, ekologicznym stylu życia. Nasze warsztaty pomogą też w rozwijaniu zdolności manualnych i oczywiście – wyobraźni.

Jesteśmy  otwarci na naszych czytelników i ich potrzeby, dlatego zapraszamy Was do tworzenia z nami tego miejsca – chcemy, abyście mogli mieć głos w tym, jak ma wyglądać to miejsce i najważniejsze – jakie książki chcecie czytać!

Hobby i wypoczynek