Jack and Jones logo image

Jack & Jones

Gift card

JACK & JONES to duńska marka odzieży męskiej, która od prawie trzech dekad jest liderem trendów w modzie męskiej na kilkudziesięciu rynkach.

Historia marki JACK & JONES sięga 1990 roku, kiedy to na targach mody w Oslo zaprezentowano pierwszą kolekcję skierowaną do młodych mężczyzn. Marka została przyjęta entuzjastycznie i szybko stała się jednym z najsilniejszych brandów jeansowych w Europie, otwierając w kilka lat kilkaset sklepów. Obecnie JACK & JONES jest jednym z europejskich liderów w produkcji mody męskiej z ponad tysiącem sklepów w 38 krajach. Marka jest również sprzedawana przez partnerów na całym świecie.

Odzież jeansowa to podstawa biznesu JACK&JONES a produkty tej marki charakteryzują się wysoką jakością wykonania i świetnym designem.

Produkty marki JACK & JONES projektowane są przez niezależne zespoły designerów, a każdy z nich ma swoje własne pomysły na nowe kolekcje sprzedawane przez JACK& JONES. Wspólnie oferują pełen zakres odzieży, akcesoriów i obuwia dla każdego mężczyzny i na każdą okazję.