Media Markt

Gift card

MEDIA MARKT to znana i ceniona w Europie marka specjalistycznych sklepów z elektroniką użytkową, które oferują swoim klientom najszerszy na rynku asortyment markowych produktów z dziedzin: elektronika użytkowa, artykuły gospodarstwa domowego, komputery i akcesoria komputerowe, sprzęt telekomunikacyjny i fotograficzny. MEDIA MARKT ma również bardzo bogatą ofertę w działach Muzyka i Film.

MEDIA MARKT dba o to żeby swoim klientom oferować najnowsze i najbardziej innowacyjne produkty najwcześniej na rynku. Klient ma pewność, że nowość rynkowa trafi do oferty MEDIA MARKT w momencie wprowadzenia jej do sprzedaży. MEDIA MARKT należy do pionierów w zakresie gwarancji cenowej. Kupując, klient ma pewność, że nabywa towar po cenie najniższej w najbliższym regionie.

MEDIA MARKT również jest w stanie zadbać o bezpieczeństwo i komfort użytkowania zakupionego przez klienta sprzętu poprzez posiadanie w swojej ofercie szerokiej gamy rozszerzonych pakietów gwarancyjnych oraz usług takich jak m.in. zabezpieczenie ekranów, pierwszego uruchomienia, instalacji oprogramowania, kalibracji i optymalizacji TV, podłączenia sprzętu AGD, a także napraw ekspresowych m. in. smartfonów, tabletów czy komputerów.

Technologia i Multimedia