Wiosenna lekkość rzeczy

Wiosenna lekkość rzeczy
Skomponuj wiosenną szafę bez wyrzutów sumienia!

Świadome zakupy to słowo klucz, jeśli nie chcemy zapełnić naszych szaf ubraniami, które do nas nie pasują albo posłużą nam tylko przez jeden sezon. Dlatego warto robić przemyślane zakupy: wybierać te rzeczy, które pasują do ubrań, które już posiadamy, zwracać uwagę na jakość materiałów i stawiać na ponadczasowe  klasyki, które  zawsze są w modzie!

Zobacz propozycje naszych stylistów na ten sezon, którzy postawili na ponadczasową klasykę i połączyli ją z trendami wiosna-lato 2021 – sprawdź.

Trzy influencerki Sara Ferreira, Magda Kostyszyn oraz Ola Radomska opowiedziały nam o tym, jak ewoluowało ich spojrzenie na modę i styl na przestrzeni lat, na co polują w nadchodzącym wiosennym sezonie oraz że będąc świadomym konsumentem wcale nie trzeba rezygnować z przyjemności zakupów!

https://youtu.be/7Vf98e0SyUY

https://youtu.be/nKTdeWa1ztw
https://youtu.be/RQs-JoQB2qc

https://youtu.be/TbrarYSHUOg


Miss Ferreira to blog o życiu spełnionej kobiety, matki trojga dzieci i szczęśliwej żony. Swoją szczerością, dystansem do siebie i podejściem do życia zdobyła zaufanie tysięcy osób w Polsce. U Sary nie ma miejsca na półśrodki. Czytelniczki cenią ją przede wszystkim za poczucie humoru i trafne spostrzeżenia na temat otaczającego świata. Dzięki temu ufają jej rekomendacjom. Bo poleca tylko to, co skradło jej serce. Zobacz, bez czego nie wyobraża sobie swojej szafy Sara Ferreira, autorka bloga missferreira.pl

Absolwentka filologii polskiej oraz dziennikarstwa, od ponad 10 lat związana z blogosferą i branżą PR. Prowadzi blog magdalenakostyszyn.pl oraz profil Chujowa Pani Domu. Kocha literaturę piękną, podróże po Szwecji, a w wolnych chwilach pisze i wykleja kolaże.


      

Zobacz, bez czego nie wyobraża sobie swojej szafy Magda Kostyszyn, autorka bloga magdalenakostyszyn.pl
Ekstrawertyczka rocznik ’89. Blogerka odkąd sięga pamięcią, która od zawsze kocha pisać i dużo gadać. Konstrukt stworzony ze zlepku refleksji, spostrzeżeń, przemyśleń, a także niekontrolowanych słowotoków, którymi od kilku lat dzieli się z czytelnikami zyskując dzięki nim przekonanie, że nie tylko ona uwielbia sarkazm, czarny humor, wierzy w dobro i to, że kiedyś ktoś odkryje batoniki, od których dupa nie rośnie.
   

Zobacz, bez czego nie wyobraża sobie swojej szafy Ola Radomska, autorka bloga mamwatpliwosc.plZobacz, jak najlepiej przechowywać ubrania i dodatkihttps://youtu.be/jAQl6m6fJM8

https://youtu.be/ra8wXqR6Alw