Dla dzieciBezpłatne
31 maj - 1 cze 2024

Dzień Dziecka z LEGO® DREAMZzz

Uwaga duzi i mali fani klocków LEGO®!
Czy wiecie, że Port Łódź na Dzień Dziecka zamieni się w wielką strefę LEGO®? Bohaterowie Mocy, szykujcie siły na ekscytujące przeżycia przez dwa dni: 31-go maja i 1-go czerwca! Czekamy na Was w godz. 11.00-19.00.

A co dla Was szykujemy? W planach strefy:
✓ misji
✓ konkursowa
✓ swobodnego budowania z klocków
✓ LEGO DUPLO®

Strefa Misji

Tutaj każdy z Was zmieni się w niezwykłego bohatera, który ma do wypełnienia 5 misji! Misja Mateo, Izzie, Logan, Cooper, Zoey to prawdziwe wyzwanie! Na karcie będziesz musiał wypełnić pięć zadań, a za każdą wykonaną misję dostaniesz naklejkę do umieszczenia na karcie. Po zebraniu 5 naklejek czekają nagrody, plakaty oraz dyplomy.

Strefa konkursowa

Co godzinę ogłaszamy nowy temat konkursowy. Do zgarnięcia satysfakcja oraz upominki od dużego ludzika LEGO®. I nawet, gdy za pierwszym razem nie otrzymacie nagrody, próbujcie ponownie! Tu można również zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z jurorem 😊

Strefa swobodnego budowania

I tę strefę lubimy najbardziej! Tutaj samodzielnie lub razem z rodzicami stworzycie niezwykłe konstrukcje, a czas zabawy jest nieograniczony. To świetne miejsce na wykazanie się kreatywnością, bo przy takiej ilości klocków ograniczeniem jest tylko Wasza wyobraźnia!

Strefa LEGO DUPLO®

To miejsce dla naszych najmłodszych gości i nie potrzebuje reklamy, bo doskonale już wiecie, ze na maluchy czeka „basen” wypełniony klockami LEGO DUPLO® oraz stoliczki do zabawy. Przy wspólnym, kreatywnym budowaniu z rodzicami może upłynąć cały dzień!

Brzmi ciekawie? Wpadajcie do nas i przekonajcie się na własnej skórze!

Bo w świecie LEGO® DREAMZzz marzenia stają się rzeczywistością, a wyobraźnia zwycięża zło!

A po wszystkim zapraszamy wszystkie głodne brzuszki do wizyty w naszej strefie restauracyjnej.

Możecie również kontynuować harce w podwodnej Sali zabaw Port Łódź Junior, a w tym czasie wysłać rodziców na zakupy w naszych 150 sklepach.

Jeśli pogoda będzie sprzyjać, zapraszamy do oddechu na świeżym powietrzu w naszej Sport Stacji.