22 maj - 1 cze 2024

Jarmark Produktów Regionalnych ponownie w Porcie Łódź

W środę, 22 maja, w Porcie Łódź startuje kolejna edycja kultowego Jarmarku z regionalnymi produktami. Z oferty lokalnych producentów, którzy ze swoimi stoiskami pojawią się obok sklepu Media Markt, będzie można skorzystać do soboty 1 czerwca.

Podczas wydarzenia będzie można zapoznać się z ofertą lokalnych producentów i zakupić bezpośrednio od nich produkty żywnościowe. Na Jarmarku tradycyjnie pojawi się wypiekane na naturalnym zakwasie chrupiące pieczywo, wędliny wędzone tradycyjnymi metodami, suszone owoce oraz miód z lokalnych pasiek. Dodatkowo na Jarmarku będzie można kupić przyprawy, takie jak imbir, cynamon, gałka muszkatołowa. Pojawią się również produkty z dalszych stron świata, które na dobre zadomowiły się na naszych rodzimych stołach, np. oliwki czy chałwa.

Stoiska wystawców pojawią się obok sklepu Media Markt i czynne będą w godzinach funkcjonowania Portu Łódź, tj. od godziny 10:00 do godziny 21:00 (nie dotyczy niedzieli niehandlowej). Jarmark Produktów Regionalnych potrwa do soboty 1 czerwca włącznie.

Kolejna edycja w dniach 19-29.06.2024.