1 gru - 24 gru 2023

Kalendarz adwentowy Portu Łódź

Kochani, pamiętacie jak niecierpliwie kiedyś czekaliście na pierwszym dzień grudnia? Z jaką radością wstawaliście mroźnym rankiem, aby zajrzeć pod poduszkę lub dostać wprost z rąk ukochanych osób ten jedyny w roku kalendarz? Adwentowy? A potem – dzień po dniu – zjadaliście smakowitą czekoladkę, nie wiedząc nigdy, co się trafi – czy będzie truflowa, mocno kakaowa albo orzechowa?

I ten dreszcz emocji… Jaka słodycz dzisiaj rozpłynie Wam się w ustach…

W tym roku w Porcie Łódź chcemy dać Wam to wspomnienie na nowo. Bądźmy znów małymi, beztroskimi, dziećmi i otwierajmy dzień po dniu nowe okienko w kalendarzu adwentowym. Codziennie mamy dla Was niespodziankę i już nie możemy się doczekać Waszych zadowolonych min 😊

Śledźcie nasze social media każdego dnia, bo tam będziemy publikować nasze prezenty. A mamy ich cały wór! Od 1 do 24 grudnia poranki będą Wam umilać zagadki, konkursy, zgadywanki i promocje od naszych Partnerów – dobrze znanych i uwielbianych sklepów w Porcie Łódź. Karta podarunkowa, produkty z nowych kolekcji, darmowa kawa czy słodkie co nieco… Nie wiadomo, na co dziś padnie 😊 Okienko będzie się otwierać codziennie około godziny 10:00 na profilu na Facebooku oraz na stories na Instagramie.

A tutaj znajdziecie Partnerów naszego wydarzenia – naprawdę warto się postarać 😊

🎁 C&A
🎁 Change Lingerie
🎁 Cukiernia Sowa
🎁 Dobrze Dodane
🎁 Grycan
🎁 IKEA
🎁 Kappahl
🎁 Kodano
🎁 Myjnia Port Łódź
🎁 New Yorker
🎁 Puma
🎁 Republika Burgera
🎁 School of Music
🎁 Sports Direct
🎁 Yves Rocher

Bądźcie z nami od 1 do 24 grudnia. Kalendarz Adwentowy Portu Łódź czeka!

Regulamin akcji