Minione wydarzenie
28 lis 2023

Korki ze „Szkoły dla rodziców” z Agą Rogalą

Zapisz się!

W roku szkolnym kontynuujemy cykl wartościowych spotkań dla rodziców z Agą Rogalą.

"Wychowanie bez kar", "nie kary ale konsekwencje", "konsekwencje to inaczej nazwane kary"... ile podobnych zdań nadwątliło Twoją pewność siebie co do stosowanych metod wychowawczych?

Spotkajmy się! Opowiem Ci o tym, czego uczę na kursie Szkoły dla Rodziców, dam Ci kilka soczystych wskazówek i sprawdzonych metod. Będziesz mieć dobrą podstawę do wprowadzania w swoim domu potrzebnych zmian. Będzie też czas na Twoje pytania i moje odpowiedzi 😊

Korki ze „Szkoły dla Rodziców” to pomysł na comiesięczne spotkania z rodzicami, w których opowiadam samo gęste z kursu. W maju to były granice, w czerwcu - radzenie sobie z własnymi emocjami. Teraz wracamy po wakacjach na dobre!

Nie trzeba być uczestnikiem wszystkich spotkań. Nie martw się, jeśli nie było Cię na poprzednich korkach.

Aga Rogala - terapeutka rodziców. Mówi o sobie, że pomaga rodzicom dogadać się ze sobą i z dziećmi. Pedagożka, autorka podcastu i kanału na YouTube. Prywatnie żona i mama trójki dzieci…

Kiedy: 28 listopada 2023 r. godz. 18:00-20:00
Gdzie: Port Łódź - sala Chocianowice (naprzeciwko Media Markt)
Koszt: 50 zł za osobę. Liczba miejsc ograniczona, dlatego obowiązują zapisy poprzez media społecznościowe Agi Rogali - wyślij wiadomość na priv FB lub Instagram.

Więcej informacji