Minione wydarzenie
2 gru 2023

I Ty zostań Świętym Mikołajem dla najmłodszych!

Każde dziecko, bez wyjątku, i w takim samym stopniu, zasługuje na uśmiech i upominek od Świętego Mikołaja. Dlatego już w sobotę, 2 grudnia, w godz. 10.00-21.00 Członkowie Stowarzyszenia Łódzkich Motocyklistów zjednoczą swoje siły i pojawią się w Porcie Łódź, aby przeprowadzić świąteczną zbiórkę dla dzieci z łódzkich domów dziecka. To dzięki ich staraniom mali wychowankowie placówek nr 2, 3, 6 i 15 nie tylko znajdą pod choinką prezenty, ale dostaną pomoc na cały rok. Kwota zebrana podczas zbiórki pomoże na opłacenie korepetycji, zrefundowanie nagród za bardzo dobre wyniki w nauce oraz zorganizowanie dla dzieci wycieczek do parków rozrywki w nadchodzących miesiącach.

Jednak wydarzenie to nie tylko szlachetny cel, ale także gratka dla klientów Portu łódź. Podczas kwesty podziwiać będzie można bowiem wystawę motocykli różnych marek i modeli, zasiąść w saniach z MotoMikołajem, zrobić sobie pamiątkową fotkę i poczuć się jak prawdziwy Mikołaj – ten, który obdarowuje i daje innym radość.

Maszyny pojawią się w dwóch miejscach zlokalizowanych na terenie Portu Łódź – przed Punktem Informacyjnym, w pobliżu wejścia do sklepu IKEA oraz przy fontannie rozgwieździe, obok sklepu New Yorker.

Niech magia Świąt zawita w tym roku do serca każdego dziecka! Dzięki Wam będzie to możliwe! Bądźcie 2 grudnia z nami i MotoMikołajami! Widzimy się! 🎅