Bezpłatne
27 cze - 29 sie 2024

Polówka w Porcie Łódź – oglądaj z nami „Dobranocki”!

Zapraszamy na Patio w każdy wakacyjny czwartek na kultowe filmy familijne

Nadeszło lato, a wraz z nim kolejna już edycja kina letniego, czyli uwielbianej przez wszystkich Polówki! Także i my, ponownie, przyłączamy się do wakacyjnego kina pod chmurką. Na seanse zapraszamy w każdy czwartek o godzinie 21:00 na Patio naszego Centrum.

W tegoroczne wakacje w ramach Polówki w Porcie Łódź wyemitowane zostaną filmy z kategorii „Dobranocka”.

Pamiętacie swoje ulubione bajki i filmy familijne? Tegoroczna „Dobranocka” to najciekawsze współczesne filmy dla całej rodziny! Przenieś się do fabryki czekolady w bijącym rekordy popularności filmie “Wonka”, sprawdź jakie przygody czekają na bohaterów “Tarapatów 2”, poznaj historię psa, który podbił serca widzów w filmie “O psie, który jeździł koleją”. W ramach “Dobranocki” powrócimy także do początków filmowych ekranizacji Harry’ego Pottera, jak i do spin-offu historii, jaką jest seria filmów “Fantastyczne zwierzęta”. Czeka na Was również nowa odsłona klasycznego filmu “Doktor Dollittle”, a także dalszy ciąg przygód uwielbianego przez miliony widzów w każdym wieku - Shreka! Przed Wami jedna z najbardziej odjazdowych sekcji dla całej rodziny! Na seanse zapraszamy na Patio Portu Łódź w każdy czwartek.

Klasyka gatunku, a do tego wspaniała atmosfera wśród kinomaniaków i bogata strefa restauracyjna, z której możecie korzystać przed każdym seansem!

Mile widziane przebrania tematyczne, banery, koszulki, i wszystko to, co kojarzy Wam się z zaplanowanym repertuarem. Pozwól sobie znów być dzieckiem i baw się z nami!

Zapraszamy na filmowe czwartki do Portu Łódź!

Harmonogram seansów sprawdź w wydarzeniach na Facebooku.