Minione wydarzenie
28 paź 2023

Straaaszymy z tme Polówka

Kto lubi się bać? A kto lubi halloweenowe dekoracje i zabawy?

Wszystkich fanów Halloween zapraszamy na dzień atrakcji dyniowo-duszkowo-filmowych!

Najbliższa sobota, 28 października, minie w Porcie Łódź pod znakiem świetnej zabawy dla małych i dużych. Trzy bezpłatne seanse filmowe z TME Polówka w różnych kategoriach wiekowych, pięć stacji halloweenowych na terenie Centrum i pyszne smakołyki dla najmłodszych!

Filmowy Halloween w Porcie Łódź rozpocznie o godzinie 12:00 uwielbiana przez dorosłych i dzieci nieustraszona ekipa filmu „Scooby-Doo”, która rozwiąże każdą, nawet najbardziej zawiłą zagadkę: tytułowy pies Scooby-Doo, Kudłaty, Fred, Velma i Daphne. Na wielką przygodę z najsłynniejszym psim detektywem i jego przyjaciółmi zapraszamy do sali Chocianowice (korytarz między sklepem Yes a piekarnią z Pieca Rodem). Tym razem tajemnicza spółka musi zmierzyć się z jednym z najtrudniejszych swoich wyzwań: ktoś chce uwolnić z zaświatów ducha psa Cerbera. Kto jest gotowy na strasznie ciekawą przygodę?

Z kolei o godzinie 15:00, dla ciut starszych widzów, w sali Chocianowice wyemitowana zostanie klasyka kina – czarna komedia w reżyserii Barry’ego Sonnenfelda „Rodzina Adamsów”.  W mrocznym domu Mortici, Gomeza, Wednesday i Pugsleya pojawia się zaginiony przed laty członek rodziny - tajemniczy wujek Fester. Dreszczyk emocji gwarantowany!

Straszne kino w Porcie Łódź zakończymy mocnym przytupem o godzinie 18:00 horrorem pt. „Lśnienie” w reżyserii Stanleya Kubricka. Co dzieje się w odciętym od świata hotelu Overlook? Niezwykle dobre kino dla dorosłych widzów o mocnych nerwach.

Kino Pełne Strachów w Porcie Łódź przygotował niezastąpiony zespół łódzkiej TME Polówki.

Filmowe seanse to jednak nie koniec atrakcji! W dniach 28-31 października dla najmłodszych gości Portu Łódź przygotowana została fantastyczna zabawa w iście halloweenowym klimacie. Każdy maluch otrzyma w Punkcie Info (Atrium, obok sklepu IKEA) tajemniczą „NIEMAPĘ”, na której zaznaczyć będzie trzeba pięć halloweenowych punktów zlokalizowanych na terenie Centrum. Kto jest na tyle spostrzegawczy, by odnaleźć je wszystkie?

Dla dzielnych poszukiwaczy przygotowane zostały strasznie pyszne łakocie.

Wszystkie atrakcje są bezpłatne.

A po seansach i poszukiwaniach zapraszamy na pyszny posiłek w jednej za naszych kawiarni i restauracji.