Minione wydarzenie
13 kwi 2024

Rodzinny Quiz Portu Łódź

Czy 13-ty dzień miesiąca musi być pechowy? My mówimy zdecydowane NIE! I zapraszamy Was na Rodzinny Quiz Portu Łódź, czyli dużą dawkę rozrywki, śmiechu, rywalizacji i rodzinnej zabawy!

Rodzinny quiz to gra drużynowa, która swoją formą przypomina popularne teleturnieje, takie jak „Milionerzy” czy „Jeden z dziesięciu”, a jej głównym założeniem jest odpowiadanie na pytania z różnych dziedzin i zdobywanie nagród. Nasza wersja tej popularnej zabawy skierowana jest do całych rodzin, a więc pytania będą dotyczyły zarówno świata dziecięcego, jak i tego, który nas otacza. Drużyna może liczyć max. 5 osób. Grę prowadzi konferansjer, a każda drużyna wpisuje swoje odpowiedzi na specjalnie przygotowanym druku. Część z pytań wyświetlana jest na ekranie.

Bawimy się w strefie restauracji naszego centrum w dwóch turach, po 15 drużyn w każdej turze:

  • I tura - 12.00-13.00 – 15 drużyn, każda max. 5 osób (bez ograniczeń wiekowych)

  • II tura - 13.30-14.30 – 15 drużyn, każda max. 5 osób (bez ograniczeń wiekowych)

Tutaj nie ma przegranych - dla każdej drużyny będziemy mieć upominek! A dla 3 najlepszych w każdej turze drużyn, nagrody główne:

  • 1 nagroda – karta podarunkowa do Portu Łódź o wartości 200 zł

  • 2 nagroda - karta podarunkowa do Portu Łódź o wartości 150 zł

  • 3 nagroda - karta podarunkowa do Portu Łódź o wartości 100 zł

  • 4 nagroda - karta podarunkowa do Portu Łódź o wartości 50 zł

  • 5-15 nagroda - karta podarunkowa do Portu Łódź o wartości 40 zł

PLUS

Cenne nagrody od naszych Partnerów:

Nie obawiajcie się rywalizacji i pamiętajcie, że nie musicie mieć wiedzy z każdej dziedziny. Po to gramy drużynowo, aby każdy wykazał się w tym, w czym czuje się najlepiej!

WAŻNE!
Na wydarzenie obwiązują zapisy – śledźcie nasz profil na FB – wystarczy wejść na wydarzenie i zgłosić się w prywatnej wiadomości, podając imię i nazwisko kapitana drużyny oraz numer telefonu do 11 kwietnia do końca dnia.

A zatem, czekamy na Wasze zgłoszenia i na Was! Bawimy się 13 kwietnia w strefie restauracji!

Regulamin