port łódź dla lokalnej społeczności

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że jako Port Łódź funkcjonujemy dla ludzi i to właśnie dla nich podejmujemy rozmaite inicjatywy z korzyścią dla całego regionu.

Niewątpliwym wyróżnikiem są zielone tereny zlokalizowane wokół Centrum, które z myślą o lokalnej społeczności zostały zagospodarowane na strefę rozrywkowo – sportową. Do dyspozycji okolicznych mieszkańców oddane zostały boiska do gry w siatkówkę, koszykówkę, piłkę nożną, a także zewnętrzna siłownia, ścieżka zdrowia i profesjonalna strefa treningowa dla psów. Do bezpłatnego korzystania ze strefy rekreacyjnej zapraszamy okolicznych mieszkańców, grupy zorganizowane, czy najemców wraz z rodzinami.

Dla naszych sąsiadów nie chcemy być jedynie destynacją zakupową, ale również miejscem, w którym mogą odpocząć, zrelaksować się i spędzić czas z rodziną lub przyjaciółmi.

Port Łódź dla lokalnej społeczności
Port Łódź dla lokalnej społeczności
Port Łódź dla lokalnej społeczności

Organizujemy także imprezy dla okolicznych szkół – w minionym roku odbyła się pierwsza „Spartakiada” pod patronatem Portu Łódź dla uczniów ze szkół podstawowych numer 125 i 143. W tym roku planujemy zorganizować kolejny taki turniej z jeszcze większą liczbą uczestników i z jeszcze większym rozmachem!

Wspieramy również działania innych organizacji podejmowane na rzecz lokalnej społeczności. Przy okazji większości modernizacji, które odbywają się w naszym Centrum, wymieniane meble czy sprzęt przekazujemy lokalnym świetlicom środowiskowym, instytucjom kultury itp. Rzeczy te otrzymują nowe życie, a my cieszymy się, że posłużą innym jeszcze przez wiele lat!


Port Łódź dla lokalnej społeczności
Port Łódź dla lokalnej społeczności


Podejmując inicjatywy, które mają na celu poprawę komfortu zakupów, za każdym razem słuchamy zdania Klientów, których opinie są dla nas bardzo ważne. Chcemy, żeby nasi Goście mieli realny wpływ na to, jak zmienia się Port Łódź. I właśnie dlatego, przy okazji ostatniej modernizacji pokojów dla rodzica z dzieckiem, zorganizowaliśmy specjalne spotkanie dla rodziców, którzy odwiedzają nasze Centrum ze swoimi pociechami. To właśnie wspólnie z nimi wypracowaliśmy rozwiązania, które następnie architekci nanieśli na pierwotny projekt pokoi.