Port Łódź - Gramy w stylu retro

Wielki turniej flipperowy w Porcie Łódź 16–22 września

Przyjdź i weź udział w grze!

Indiana Jones, Gwiezdne Wojny, Władca Pierścieni i Kosmiczny Mecz – takie m. in. tytuły pojawią się na tegorocznym turnieju flipperowym w naszym Centrum! Będzie też coś dla miłośników sportu – gry w piłkę nożną oraz w koszykówkę. Do udziału w zabawie zapraszamy zawodników indywidualnych, dzieci oraz drużyny przyjaciół i rodzin! 

Od 16 do 20 września (poniedziałek–piątek) w Atrium Portu Łódź pojawi się 10 flipperów z najpopularniejszymi tytułami. Każdy, kto zrobi w tym czasie zakupy w sklepach znajdujących się na terenie Centrum na dowolną kwotę, będzie mógł jednorazowo przez piętnaście minut grać na wszystkich maszynach. Strefa gier otwarta będzie dla Klientów w godzinach 10:00 – 21:00.

Tydzień pod znakiem flipperów zwieńczy wielki turniej pinball, który odbędzie się w Porcie Łódź już po raz trzeci.
Otwarte Mistrzostwa Polski w grze na Flipperach rozpoczną się w piątek po godzinie 16:00 i potrwają do niedzieli 22 września do godziny 19:00. Zawodników zapraszamy do przestrzeni zlokalizowanej obok strefy restauracyjnej.

W ramach wydarzenia zaplanowanych zostało 6 turniejów – 4 indywidualne, a także rozgrywki dedykowane dzieciom i drużynom. Na sobotnie zawody obowiązują zapisy. Swoje zgłoszenia można wysyłać na adres: ppo@flippery.org.pl

Regulamin udziału w turnieju oraz wszelkie informacje znajdują się na stronie organizatora.
Dla wszystkich uczestników przewidziane zostały nagrody – wejściówki do Muzeum Flipperów w Warszawie, natomiast laureatom przyznane zostaną dodatkowo puchary oraz medale.