6 kwietnia 2024

Dinopark

Nowe dinozaury w Porcie Łódź

Czy wiesz kiedy na Ziemi żyły dinozaury? Jak długo zamieszkiwały naszą planetę i jak wyginęły? Jak duży był największy z nich? A jaki najmniejszy? Co jadły? Jakie miały kształty?

Jeżeli chcesz dowiedzieć się tego, i jeszcze więcej, na temat tych prehistorycznych stworzeń, zabierz swoja rodzinę i przyjaciół do dinoparku w całkowicie nowej odsłonie! Zapraszamy Was już od soboty 6 kwietnia na wystawę wybudowaną specjalnie dla naszego centrum, a w tym sezonie prezentującej się w odmienionej formie!

Dinoworld to wyjątkowa wystawa 20 animatronicznych dinozaurów w rzeczywistych rozmiarach, z prawdziwymi teksturami i kolorami. To niepowtarzalna okazja, aby usłyszeć jak ryczą dinozaury i poczuć jak oddychają. To frajda i źródło wiedzy dla małych i dużych! Przyjdź i poznaj najbardziej niesamowite i zagadkowe stworzenia, jakie kiedykolwiek chodziły lub latały nad Ziemią.

Dinoworld to miejsce, gdzie dzieci mogą się bawić, a rodzice odpoczywać. Na małych Odkrywców czekają zjeżdżalnie, huśtawki, trampoliny i wiele więcej.

Zapewniamy rozrywkę w najbardziej komfortowych i najbezpieczniejszych warunkach. Wszystkie atrakcje posiadają niezbędne europejskie certyfikaty bezpieczeństwa. Musisz tylko pomyśleć o dobrym nastroju!

Nasz dinopark jest otwarty dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowych. Dla małych dzieci - wstęp bezpłatny. Wpadaj do nas, świat dino już czeka!

Godziny otwarcia: Poniedziałek – Niedziela 10.00 – 21.00

Witajcie, poszukiwacze przygód! 🌟🦕

Czy jesteście gotowi zanurzyć się w świecie, gdzie czas splata się z historią, a strach z zachwytem? Świetnie, bo STAROŻYTNE ISTOTY zbliżają się i wabią do niezapomnianej podróży!🌎✨

Miasto Łódź szykuje się na przyjęcie odświeżonej wystawy DINOWORLD, uroczyste otwarcie odbędzie się 6 i 7 kwietnia. 🗓️🦕

W ten weekend czeka na Was ekscytujące spotkanie z ponad 20 ruchomymi i dźwiękowymi dinozaurami, które przeniosą Was w odległy świat przeszłości. 🌿🌋

Ale to jeszcze nie wszystko! Dla małych poszukiwaczy przygód przygotowaliśmy strefę dziecięcą ze zjeżdżalniami, huśtawkami, trampolinami i wiele więcej. 🎠👶

Otwieramy drzwi do tego świata rozrywki i zapraszamy Was dołączyć do nas! 🚪🌟

Nie zapomnijcie odwiedzić nas pod adresem:
📍 Pabianicka 245, Łódź

Przyjdźcie razem z rodziną i przyjaciółmi, bo niezapomniane wrażenia są gwarantowane! 🎉🦖#DINOWORLD #Łódź #wystawa #dziecięcerozrywki

Bilet można kupić przy wejściu na wystawę.

A po zwiedzaniu zapraszamy do naszego centrum na małe co nieco. ROOAARR!

Restauracje