Wspólnie dokonujmy zmian

Mądrzejsze codzienne wybory. Razem.

Chcesz wiedzieć, co oznacza ten symbol? To drobiazg, który jednocześnie niesie bardzo ważną wiadomość. Nazwaliśmy tę akcję "Make Change Together" i w ten sposób chcemy pomóc Ci dokonywać mądrzejszych wyborów dla Ciebie i Twojej rodziny, dla społeczeństwa i naszej planety.

Wiemy, że wielu z nas chce prowadzić zdrowszy i bardziej zrównoważony styl życia, ale nie zawsze wiemy, jak tego dokonać. Które marki podejmują rzeczywiste działania środowiskowe i społeczne? Które produkty są wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu lub posiadają wiarygodne oznakowanie ekologiczne? Które z  dostępnych posiłków są lepsze dla twojego zdrowia i planety? Które sklepy zachęcają klientów do minimalizowania zużycia jednorazowych tworzyw sztucznych? Jakie działania podejmują marki w zakresie zużycia energii lub recyklingu? Przy tak wielu pytaniach, czasami trudno odnaleźć się w gąszczu informacji!

Właśnie dlatego wykonaliśmy część pracy za Ciebie: połączyliśmy siły z naszymi partnerami, którzy dostarczają bardziej zrównoważone produkty lub usługi, którzy podejmują konkretne działania w celu zmniejszenia swojego śladu węglowego  lub mają pozytywny wpływ na społeczeństwo. Dzięki zastosowaniu symbolu Make Change Together, łatwiej będzie Ci dostrzec wybrane produkty i usługi . W ten sposób ułatwiamy Ci dokonywanie już dziś świadomych wyborów, które mogą przyczynić się do dużych zmian jutro.

Zatem następnym razem, gdy będziesz chciał coś zmienić lub dowiedzieć się więcej o tym, co robimy my i nasi partnerzy, po prostu poszukaj symbolu Make Change Together i dokonaj wyboru, który jest dobry dla Ciebie, dla innych ludzi i dla naszej planety.

C&ACroppCukiernia SowaECCOFitFabricHouseJYSKMAKALUKappahlMohitoOrganiqueRESERVEDSinsayTriumphWojasYves Rocher