25 maj 2024

Mammografia w Porcie Łódź

Nie odkładaj zdrowia na później!

W sobotę 25 maja na parkingu Portu Łódź po raz kolejny pojawi się mammobus, w którym każda Pani będzie mogła wykonać profilaktyczne badanie piersi.

Najlepszy prezent jaki możesz dać sobie i bliskim – zdrowie. Dlatego warto wykorzystywać okazje, gdy specjaliści są dla nas na wyciągniecie ręki. Taka możliwość szybkiego skontrolowania swojego stanu zdrowia nadarzy się w sobotę, 25 maja. Tego dnia na parkingu Portu Łódź (wejście przy sklepie Empik) na wszystkie Panie czekać będzie mammobus, w którym w trosce o swoje zdrowie wykonać będą mogły jedno z najważniejszych badań profilaktycznych dla każdej kobiety – mammografię piersi.

Specjaliści przeprowadzający badanie czekać będą na pacjentki w mobilnym punkcie na parkingu Centrum w godzinach 10:00 – 17:00. Prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną pod numerem telefonu 42 254 64 17, dzięki czemu będzie można umówić się na konkretną godzinę. 

Ważne! 

  • Kobiety z grupy refundacyjnej (50 - 69 lat), które w ciągu ostatnich dwóch lat nie przeprowadzały mammografii wykonają takie badanie bezpłatnie.

  • Pozostałe Panie obowiązywać będzie opłata w wysokości 120 złotych.

Mammografia stanowi jedną z najskuteczniejszych metod wczesnego wykrywania zmian w ciele, jest bezbolesna i zajmuje tylko chwilę. Warto zatem zainwestować ten czas w to, co najważniejsze – zdrowie nasze i naszych najbliższych.