Lato na Patio w Porcie Łódź

Lato na Patio

Przyjdź i poczuj wakacyjny klimat!

Piękna pogoda i odpoczynek w promieniach słońca - tak wyglądają wymarzone wakacje! My też już w pełni poczuliśmy klimat lata i na Patio naszego Centrum zorganizowaliśmy strefy odpoczynku i zabaw dla dzieci. Patio Portu Łódź jest niezwykle urokliwym miejscem, znajduje się tu duża fontanna, scena, a także plac zabaw dla najmłodszych. Wystarczy wejść po schodach by zjeść pyszny obiad w Strefie Restauracyjnej, która bezpośrednio łączy się z Patio.
Lato na Patio zobowiązuje! Z myślą o naszych Klientach przygotowaliśmy leżaki, kosze plażowe oraz hamaki, w których można się wygodnie położyć i oddać słodkiemu wakacyjnemu lenistwu! Nie zapomnieliśmy też oczywiście o najmłodszych. Na czas wakacji wszystkie maluchy zapraszamy do zabaw na Patio w wielkim dmuchanym zamku oraz w mega piaskownicy, w której znajdują się wiaderka, łopatki oraz foremki do robienia babek z piasku.

CO TYDZIEŃ COŚ NOWEGO!

Na wakacyjne weekendy zaplanowaliśmy dodatkowe tematyczne atrakcje.

21 lipca
KOLOROWE FRYZURY I STUDIO TATUAŻU


Tego dnia na Patio pojawią się stanowiska, przy których animatorzy wykonają maluchom fantastyczne szalone fryzury, doczepią kolorowe warkoczyki, a także wykonają wybrany przez dzieci tatuaż. 

28 – 29 lipca
FIZYCZNY WEEKEND


W ostatni weekend lipca zapraszamy wszystkich małych naukowców ciekawych świata do wspólnego eksperymentowania! Ciecz newtonowska, kulki newtona, zabawki fizyczne i piasek kinetyczny – jednym słowem eksperymentalne fizyczne szaleństwo!

4 – 5 sierpnia
MAKSI GRY


Lubicie gry? My uwielbiamy! Zapraszamy Was serdecznie na weekend, podczas którego grać będziemy w warcaby oraz kółko i krzyżyk. Nie będą to jednak gry standardowych rozmiarów tylko maksi wielkie gry! Do tego zaplanowaliśmy pojedynek w grze w 4 linie oraz zabawny tor przeszkód.

11 sierpnia
ZRÓB SOBIE SLIME


Ta sierpniowa sobota minie pod znakiem slime! Ponieważ wszystkie dzieci kochają te mega kolorowe glutki, my spełnimy ich marzenia i pokażemy, jak samemu zrobić taką wyjątkową zabawkę! Slime zapewnia nie tylko świetną zabawę i frajdę, ale także rozwija kreatywność i wyobraźnię najmłodszych.

18 sierpnia
WAKACYJNE MEDALIONY I BRANSOLETKI


Kolorowe, małe, duże i o różnych kształtach – takie ozdoby w formie medalionów i bransoletek wspólnie będziemy wykonywać na warsztatach na Patio. Osobista ozdoba zrobiona specjalnie dla nas samych z pewnością będzie wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju!

25 – 26 sierpnia
CZAS NA LEMONIADĘ


Trochę słodka, trochę kwaśna ale z pewnością mega orzeźwiająca! Lemoniada to pyszny napój, który będziemy sami przygotowywać, zobaczycie jakie to proste! Każdy maluch będzie mógł skomponować ulubioną lemoniadę pod i zabrać ze sobą w swoim kolorowym kubeczku.

1 września
PAMIĄTKI Z WAKACJI


Na zakończenie wakacji zapraszamy najmłodszych do wykonania swojej pamiątki. Trochę piasku, trochę muszelek i mnóstwo kolorowych wspomnień ukryjemy wspólnie w ramce, która stanowić będzie piękną ozdobę dziecięcego pokoju.