Loteria urodzinowa Port Łódź

Wielka Urodzinowa Loteria Portu Łódź

Świętuj razem z nami i wygraj samochód Kia Rio!

W tym roku obchodzimy 9 – te urodziny naszego Centrum, z tej okazji dla wszystkich Klientów przygotowaliśmy Loterię Urodzinową!

Jak wziąć udział w loterii? To bardzo proste! Wystarczy w terminie od 1 do 23 marca dokonać w Porcie Łódź zakupów na kwotę minimum 100 zł i okazać paragon w jednym z dwóch punktów loteryjnych – w Atrium przy sklepie IKEA lub przy sklepie Leroy Merlin. Hostessa podstempluje nasz paragon i wyda kupon – zdrapkę, który należy wypełnić i wrzucić na urny loteryjnej. Ale uwaga! Zanim wrzucimy kupon do urny – sprawdźmy, czy nie wygraliśmy jednej z ponad 200 nagród natychmiastowych – karty podarunkowej na zakupy w Porcie Łódź.Pamiętajmy, że jeden paragon uprawnia do odbioru maksymalnie sześciu kuponów loteryjnych.

W sobotę, 23 marca zapraszamy wszystkich uczestników na pełen emocji Wielki Finał!

To tego dnia o godzinie 17:00 w Atrium (obok sklepu IKEA) odbędzie się losowanie i ogłoszenie zwycięzców zabawy – szczęśliwego posiadacza nagrody głównej, czyli samochodu Kia Rio oraz dwóch osób, które otrzymają telewizory Samsung. Aby odebrać nagrodę podczas finału trzeba być obecnym osobiście i mieć przy dobie dowód osobisty oraz paragon poświadczający zakupy. 

Jest o co grać! Zapraszamy zatem do wspólnej urodzinowej zabawy!

Regulamin Loterii dostępny jest tutaj