Zakończenie sezonu motocyklowego

Motocyklowe Zakończenie Sezonu 2019 w Porcie Łódź

Tegoroczne uroczyste zakończenie sezonu motocyklowego w Łodzi jak zwykle odbędzie się w naszym Centrum! Zapraszamy motocyklistów oraz wszystkich pasjonatów dwóch kółek na event, który odbędzie się w niedzielę – 27 października w godzinach 11:00 – 16:00 na Patio Portu Łódź. Podczas wydarzenia będzie można przetestować różne modele motocykli, a także skorzystać z symulatora motocyklowego, dzięki któremu doświadczymy jazdy na jednym kole. Niezwykłą atrakcją będą nowoczesne stoiska z technologią wirtualnej rzeczywistości. Po założeniu specjalnych gogli VR znajdziemy się w samym centrum akcji ratunkowej, będziemy mogli uczestniczyć w wydarzeniu, a także nauczyć się udzielania pierwszej pomocy. Wszyscy chętni będą mieli również okazję by zarejestrować się jako dawcy szpiku przy stoiskach DKMS.

To nie koniec atrakcji! Na Patio naszego Centrum na wszystkich zmotoryzowanych czekać będzie poczęstunek - gorący żurek. Odbędą się też konkursy z nagrodami, a wszystko to w atmosferze wspaniałej zabawy przy muzyce granej na żywo. Każdy uczestnik eventu otrzyma też pamiątkowe naklejki z wydarzenia.

Natomiast już od 24 października zapraszamy do Atrium Portu Łódź, w którym do niedzieli włącznie (27 października) trwać będzie wystawa motocykli.