Port Łódź - Urządzamy dom

Urządzamy dom w Porcie Łódź

Dla nas liczy się wnętrze! Co Twój dom mówi o Tobie?

Fotel, w którym lubimy czytać, kuchnia pachnąca ziołami, która pamięta wiele mistrzowskich dań i trochę kulinarnych porażek. Salon wypełniony śmiechem naszej rodziny i przyjaciół oraz ulubiony kubek, który jesteśmy w stanie znaleźć nawet z zamkniętymi oczami. Dom – kawałek własnej bezpiecznej przestrzeni na świecie, która daje nam dokładnie to, czego w danym momencie potrzebujemy. To w domu celebrujemy codzienność i kreujemy własny świat, który jest odzwierciedleniem nas samych. Domy są tak różne, jak różni są ludzie, którzy go tworzą. A co Twój dom powiedziałby o Tobie? 

Niezależnie od tego, jakie wnętrze chcesz stworzyć w swoim domu i jaki przeznaczysz na to budżet, Port Łódź to miejsce, w którym z pewnością znajdziesz coś, co pozwoli Ci wcielić w życie marzenia. Szeroki wybór sklepów i asortymentu home decor oraz możliwość zakupu wszystkiego w jednym miejscu to wartość, którą dostarczamy tym, którzy chcą stworzyć funkcjonalne wnętrze z duszą.   

Salon, jadalnia, łazienka, sypialnia, kuchnia, pokój dziecięcy, biuro – wszystko, czego potrzebujesz by wykreować wspaniałe przestrzenie znajdziesz w najpopularniejszej na świecie sieci z wyposażeniem wnętrz i jedynym sklepie w Łodzi - IKEA. Bardzo przystępne ceny i funkcjonalne elementy to wyznacznik, który przyświeca działaniom szwedzkiego sklepu zlokalizowanego w Porcie Łódź. „Wszystko dla domu” otrzymamy też w JYSK, kolejnym sklepie z wyposażeniem wnętrz, który warto odwiedzić w naszym Centrum. Jeśli marzą Ci się nowoczesne meble albo designerskie wykończenia, ale masz dylemat z wyobrażeniem sobie konkretnych ekspozycji w swoim pomieszczeniu, zapraszamy do sklepu VOX. W salonie można skorzystać z bezpłatnych konsultacji z fachowcem, który doradzi oraz wykona darmowy projekt 3D wnętrza.

Detale tworzą całość. Bardzo dobrze zdają sobie z tego sprawę marki Home&You, Eurofirany czy Witek’s, które oferują ogromny wybór dekoracji do każdego wnętrza. Styl rustykalny, barokowy, charakteryzujący się przepychem, nowoczesny czy też w klimacie retro. Do wyboru, do koloru! Szykujecie się na remont łazienki lub kuchni? Stoicie przed wyzwaniem przeprowadzenia większej metamorfozy w Waszym domu? Zapraszamy do Leroy Merlin, sklepu w którym nie tylko znajdziecie szeroką ofertę materiałów budowlanych i artykułów do majsterkowania, ale też możecie liczyć na fachową pomoc i wsparcie personelu. 

Jeśli kuchnia to serce domu, to drugie zaszczytne miejsce powinno należeć do sypialni! Zdrowy sen gwarantuje bowiem pozytywne nastawienie i mnóstwo energii na kolejny dzień. Pamiętajmy jednak, że nie ma dobrego snu bez wygodnych materacy, poduszek i ciepłych kołder. A te zakupimy w sklepach Selene Materace czy DlaSpania. Mocno stąpasz po ziemi? Chcesz mieć w domu podłogę najlepszej jakości wykonaną z naturalnych materiałów? Zapraszamy do sklepu Bel–Pol, w którym zakupisz panele podłogowe, podłogi naturalne, a także listwy i drzwi. Z kolei swoje wymarzone okno na świat możesz wybrać w Budvar Centrum. Showroom marki zlokalizowany jest w Porcie Łódź w formie urokliwego drewnianego domku. Mnóstwo przydatnych gadżetów do swojego domu i to w bardzo atrakcyjnych cenach znajdziesz także w dostępnym u nas sklepie sieci Pepco oraz w Tchibo, gdzie przy akompaniamencie pysznej kawy, upolować  można prawdziwe perełki do naszego wnętrza. 

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą wyposażenia wnętrz w Porcie Łódź!

Bel-Pol
DlaSpania
Eurofirany
Flugger farby
home&you
IKEA
JYSK
Leroy Merlin
Okna Budvar Centrum
PEPCO
Selene Materace
Tchibo
VOX
Witek's