Port Łódź - Eko-studio MALA

Eko–studio MÅLA w Porcie Łódź

Wspólnie ze sklepem IKEA zapraszamy wszystkie dzieci do niezapomnianej zabawy w niezwykłym domu. Jest w nim kuchnia, salon, a także ogród ale wszystko zbudowane zostanie z… tektury! Codziennie, w godzinach 12.00-20.00 w naszym Eko-studiu MÅLA zlokalizowanym w Atrium (obok sklepu IKEA) na najmłodszych czekać będą profesjonalni animatorzy, którzy pokażą, jakie cuda można stworzyć właśnie z niepozornej tektury! Najlepsze zabawki to te zrobione samodzielnie, a dziecięca wyobraźnia nie zna granic! Chcemy wspólnie ze sklepem IKEA pokazać, że zabawa to poważna sprawa i warto uczestniczyć w niej całą rodziną!

W związku z tym w  naszym Eko-studiu MÅLA znajdzie się też specjalna strefa, w której będzie można wykonać prace na 6. edycję konkursu rysunkowego organizowanego przez IKEA – „Zabawa to poważna sprawa”. Każde dziecko dokładnie wie, jak ma wyglądać jego ukochana przytulanka – a my wspólnie z IKEA - wcielimy dziecięce marzenia w życie i narysowane maskotki przeniesiemy z wyobraźni maluchów do rzeczywistości. Na podstawie wybranych w konkursie prac rysunkowych zostaną uszyte pluszaki dostępne w  sklepie IKEA! Prace konkursowe, które powstaną podczas zabawy w naszej tekturowej Eko-strefie oraz pozostałe rysunki dzieci dedykowane zabawie można zgłaszać w formularzu dostępnym tutaj.
Oczywiście w naszym studiu także nie zabraknie galerii z pracami małych artystów!

Na warsztatach wykorzystane zostaną materiały papiernicze IKEA m. in. z serii MÅLA. Zapraszamy do świata dziecięcej wyobraźni!

Oferta ważna do