jesteśmy niezwykle otwarci

Łagodnie i bezpiecznie, ale z pełną determinacją.
Determinacją, by ta chwila stała się dla nas nowym początkiem.
Od nowa doceniając to wszystko, co dotychczas wydawało nam się być danym na zawsze.

Zachęcamy Was do odkrycia naszego Centrum na nowo.
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby wizyta w Porcie Łódź była dla Was wciąż komfortowa, ale przede wszystkim bezpieczna.
Jesteśmy niezwykle otwarci!

W związku z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 r., informujemy, że większość lokali handlowych, w tym salon „Fryzjerek” oraz punkty gastronomiczne, została ponownie otwarta. 

Finalna decyzja dotycząca uruchomienia konkretnych punktów handlowo-usługowych, które mogą prowadzić działalność, leży po stronie najemców. 

Strefa restauracyjna jest znów otwarta z pewnymi ograniczeniami. Część stolików została wyłączona z użytkowania, aby ułatwić zachowanie bezpiecznego dystansu. Przygotowaliśmy też stoliki pojedyncze, przy których możecie bezpiecznie zjeść swoje danie. 

Stoliki są dezynfekowane na bieżąco. Pamiętajcie, aby korzystać z punktów z płynem antybakteryjnym, udostępnionych w strefie restauracyjnej. 

Niedostępne pozostaną przestrzenie rekreacyjne, np. Fit Fabric, sala zabaw Port Łódź Junior, plac zabaw przy sklepie IKEA oraz na patio czy strefa co-workingu. 

Szczegółowa lista sklepów i punktów usługowych i gastronomicznych znajduje się tutaj. Będzie ona na bieżąco aktualizowana. Jednak prosimy o potwierdzanie otwarcia niniejszych lokali bezpośrednio z nimi. Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość w obecnej sytuacji.

Aby sprawdzić, czy najbliższa niedziela jest handlowa kliknij tutaj.


Najczęściej zadawane pytania


Specjalnie dla Was przygotowaliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Szczegółowe informacje znajdziecie tutaj.


Środki bezpieczeństwa


Pragniemy poinformować, że podjęliśmy zdecydowane działania zwiększające komfort naszych współpracowników i klientów. Wasze bezpieczeństwo pozostaje dla nas priorytetem, dlatego na bieżąco aktualizujemy procedury w tym zakresie i stosujemy się do najnowszych zaleceń oraz instrukcji wydawanych przez Ministerstwo Rozwoju, Ministerstwo Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego.


Stosujemy zasadę bezpiecznej odległości – minimum 2 metry.


Ograniczyliśmy liczbę Klientów, która w tym samym czasie może znajdować się w Porcie Łódź.


Do centrum zapraszamy Cię w zakrywającej nos i usta masce.


Zapewniamy dostęp do płynu dezynfekującego do rąk.


Zachęcamy do płatności bezgotówkowych.


Czasowo zamknęliśmy place i strefy zabaw.