jesteśmy niezwykle otwarci

Port Łódź na dobre ruszył pełną parą! 

Z rozwagą i przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności - działamy i nie zwalniamy tempa.

Wspólnie sprostaliśmy wyzwaniu, przed którym postawiła nas rzeczywistość, teraz zapraszamy do odkrycia naszego Centrum na nowo!

Dokładamy wszelkich starań, aby wizyta w Porcie Łódź była dla Was komfortowa, ale przede wszystkim bezpieczna. 

Jesteśmy niezwykle otwarci!

W Porcie Łódź działają wszystkie sklepy oraz punkty usługowe i gastronomiczne. Otwarty jest klub fitness Fit Fabric, który od poniedziałku do piątku zaprasza w godzinach 6:30 – 22:30, natomiast w weekendy w godzinach 8:00 – 18:00.

Strefa restauracyjna funkcjonuje ale z pewnymi ograniczeniami. Część stolików została wyłączona z użytkowania, aby ułatwić zachowanie bezpiecznego dystansu. Przygotowaliśmy też stoliki pojedyncze, przy których możecie bezpiecznie zjeść swoje danie.

Zniesiony został limit dotyczący liczby Klientów w sklepach w przeliczeniu na powierzchnię, natomiast w obiektach zamkniętych - na terenie centrum handlowego oraz w każdym ze sklepów - obowiązuje noszenie maseczek zakrywających usta i nos.

Decyzją Zarządu Centrum, ze względu na Wasze bezpieczeństwo, wyłączona z użytkowania do odwołania pozostaje sala zabaw Port Łódź Junior. Zapraszamy natomiast do korzystania  z placu zabaw przy sklepie IKEA, placu zabaw na Patio oraz strefy co-workingu i stref wypoczynkowych. 

Szczegółowa lista sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych znajduje się tutaj. Będzie ona na bieżąco aktualizowana w przypadku wystąpienia jakichkolwiek zmian. 

Przypominamy jednocześnie, że w niedziele niehandlowe zarówno sklepy, jak i punkty usługowe w Porcie Łódź są nieczynne. Aby sprawdzić, które niedziele w ciągu roku są handlowe prosimy kliknąć tutaj.

Najczęściej zadawane pytania

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Szczegółowe informacje znajdziecie tutaj.

Środki bezpieczeństwa

Pragniemy poinformować, że podjęliśmy zdecydowane działania zwiększające komfort naszych Współpracowników i Klientów. Wasze bezpieczeństwo pozostaje dla nas priorytetem, dlatego na bieżąco aktualizujemy procedury w tym zakresie i stosujemy się do najnowszych zaleceń oraz instrukcji wydawanych przez Ministerstwo Rozwoju, Ministerstwo Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego.


Stosujemy zasadę bezpiecznej odległości – minimum 2 metry.


Do centrum zapraszamy Cię w zakrywającej nos i usta masce.


Zapewniamy dostęp do płynu dezynfekującego do rąk.


Zachęcamy do płatności bezgotówkowych.