Urban SPA Zobacz na planie centrum

PORT ŁÓDŹ

Urban SPA to wyspa piękna, na której znajdziesz wysokiej jakości kosmetyki. Idealne miejsce dla kobiet, które chcą się czuć zadbane i zdrowe każdego dnia. 

Misją Urban SPA jest poznanie i zaspokojenie najbardziej wymagających typów skóry każdej kobiety i budowanie jej poczucia własnej wartości.
Nasza wyspa oferuje szeroką gamę kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów, dłoni i stóp. W naszej ofercie znajdziesz produkty specjalistycznie, codziennego użytku a także certyfikowane kosmetyki naturalne. 
Bogaty i szeroki asortyment obejmuje m.in. balsamy do ciała, kremy do twarzy, olejki do twarzy i szyi, peelingi, kosmetyki pod prysznic i do specjalistycznej pielęgnacji ciała, kremy i serum do rąk czy stóp. 
Wśród naszych wyjątkowych, kosmetycznych rytuałów piękna, każda kobieta znajdzie coś dla siebie – bogactwo receptur pełnych witamin i minerałów, naturalnych emolientów, olejków roślinnych i eterycznych a także dobroczynnych wosków. 
Na naszej wyspie można znaleźć także mineralne kosmetyki kolorowe, które idealnie sprawdzą się w pielęgnacji każdego rodzaju skóry. 
Dodatkowo, na każdym stoisku zatrudnione są wykwalifikowane konsultantki, które pomogą w wyborze produktów, uwzględniając indywidualne potrzeby i preferencje każdej Klientki.
Jesteśmy dumni z dostępnych u nas marek polskich: Scandia Cosmetics, Evree, Mincer Pharma, Sweet Bath, Neauty, Mud Spa i włoskiej OMIA LABORATOIRES.
W Urban SPA kobieta znajdzie wszystko, czego potrzebuje do codziennej pielęgnacji – kompletną ofertę, otwartą i troskliwą obsługę oraz fachowe doradztwo.

Urban SPA powstało z myślą o wymagających kobietach – takich jak Ty!

KONTAKT

Urban SPA

Port Łódź
ul. Pabianicka 245
93-457 Łódź

ZOBACZ
PLAN CENTRUM

GODZINY OTWARCIA

SPRAWDŹ PROMOCJE