Minione wydarzenie
1 sie - 26 wrz 2023

Kino samochodowe w Porcie Łódź

WRRRRRRRRRUM! Kino samochodowe to atrakcja, której nie możecie przegapić! Z okazji 600-lecia Łodzi postanowiliśmy zafundować Wam dwumiesięczną przygodę z największymi hitami kultowego kina letniego dla zmotoryzowanych w formie Moto-Polówki!

Począwszy od 1 sierpnia, w każdy wtorkowy wieczór o 21:00, zapraszamy Was na parking przed centrum. Największy ekran w mieście (10 m x 5 m) zamontowany na wysokości 2,5 m, dźwięk odtwarzany w odbiorniku radiowym na podanej przez nas wcześniej częstotliwości, intymność własnego pojazdu na kółkach i kinowa atmosfera czekają!

Jeżeli chcecie mieć pewność, że zajmiecie najlepsze miejsce, aby dostrzec każdy najmniejszy szczegół filmu, zadbajcie o wjazdówkę VIP. W każda środę od godz. 17.00, będzie można ją odebrać w punkcie informacyjnym w Atrium Centrum. Czeka tylko 60 miejsc w pierwszych rzędach!

VIP-owskie wjazdówki są jednocześnie voucherami na Portowe atrakcje – 2 godziny zabawy w Porcie Łódź Junior lub godzina gry w minigolfa dla 4 osób w Sport Stacji.

Jeżeli nie uda Wam się zgarnąć wjazdówki VIP, nie ma się czym martwić! Wszystkich Kinomaniaków zapraszamy do bezpośredniego wjazdu na parking centrum w dniu seansu. Parking mamy duży, ale liczba miejsc jest ograniczona!

A co pokażemy w kolejnych tygodniach?

  • 26.09.2023 – Na Rauszu

Kino samochodowe jest bezpłatne.

A więc wymieniajcie akumulatory, sprawdźcie ciśnienie w oponach i widzimy się w Porcie Łódź!

Regulamin odbioru wjazdówki VIP