Dla dzieci
19 wrz - 28 wrz 2023

sPort Challenge Cup

Świętujemy 600-lecie Łodzi na sportowo!

Czy wiecie, że Port Łódź to nie tylko zakupy? Nasza Sport Stacja, czyli zielona przestrzeń pełna rozrywki za budynkiem Centrum, została stworzona z myślą o aktywności na świeżym powietrzu. To właśnie tam, odbędą się w najbliższych dniach sportowe potyczki łódzkich uczniów z okazji 600-lecia Łodzi.

sPort Challenge Cup to:

  • 600 uczniów rywalizujących o najlepsze wyniki

  • Drużyny po 6 uczniów z 6-tych klas szkół podstawowych

  • Rywalizacja w 6 konkurencjach

  • 6 dni wielkich emocji w Sport Stacji i finał 7 października 

Zawody będą odbywały się w ramach zajęć szkolnych przez 6 dni 26, 27 i 28 września oraz 3, 4 i 5 października w godzinach 10.00-13.00.

Już dziś zapraszamy wszystkich chętnych nauczycieli i ich szkoły do zgłaszania swoich szóstek*. Kto pierwszy, ten lepszy! Liczba miejsc jest ograniczona – mamy limit 100 drużyn 6-osobowych. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Formularz zgłoszeniowy

Przewidziana jest dobra zabawa, nagrody, puchary i medale dla wszystkich uczestników. Jeżeli sami nie będziecie startować w zawodach, możecie zagrzewać swoich przyjaciół do walki - każdy sportowiec potrzebuje wsparcia kibiców.

A po zakończeniu zawodów, w dniu 7 października w godz. 12.00-16.00 czeka na Was wielki rodzinny finał – piknik z oprawą muzyczną i konferansjerem, który zadba o to, by wszyscy miło spędzili czas.

Zapraszamy nie tylko sportowców biorących udział w zawodach wrześniowych, ale wszystkich mieszkańców Łodzi i okolic. Będzie można spróbować swoich sił w konkurencjach, w których uczestniczyły dzieci, zagrać w minigolfa, skosztować potraw z food trucków i skorzystać ze wszystkich atrakcji, jakie oferuje nasza Sport Stacja. Warto pojawić się cała rodziną, bo każdy znajdzie w Sport Stacji coś dla siebie, nawet nasi czworonożni przyjaciele.

Serdecznie zapraszamy i czekamy na Was!

* Nauczycielu, zgłoś swoją drużynę, podaj adres mailowy do kontaktu – Twój lub szkoły.
Jeśli jeszcze kompletujesz drużynę, wpisz imię kapitana drużyny np. Staś, a w nazwisku Kapitan – wtedy będziemy wiedzieć, że zgłaszasz całą drużynę i zarezerwujemy 6 miejsc.
Jeżeli chcesz zgłosić uczniów z klasy 6a, 6b, 6c itd. – pamiętaj, że na każdą klasę musi być osobny formularz.

Poznaj naszą Sport Stację